خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن انقلاب و نظام دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵
رئیس بنیاد شهرستان فارسان در سرکشی و دیدار با خانواده دو شهید جاویدالاثر دوران دفاع مقدس گفت: همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند لذا خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن انقلاب و نظام دارند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ رئیس بنیاد شهرستان فارسان با حضور در منزل شهیدان جاویدالاثر «سرباز شهید نجف حسین زاده عیسی آبادی» و «سرباز شهید مختار معین فارسانی» با خانواده این عزیزان دیدار و گفت‌وگو کرد.

اسماعیل فتاحی رئیس بنیاد شهرستان فارسان ضمن تجلیل و تکریم از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا با صبر و استقامت زینب گونه خود ادامه دهند راه و آرمان بلند شهدا بوده‌اند.
فتاحی امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جان‌فشانی شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنان حاصل‌شده است.

رئیس بنیاد شهرستان فارسان خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچک‌ترین سپاس از این قشر فداکار و بصیر است و می‌طلبد همه افراد جامعه پیرو واقعی راه شهدا باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فتاحی اطاعت محض از ولایت‌فقیه و استکبارستیزی را در رأس وصایای شهدا عنوان کرد و گفت: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

انتهای پیام/
کد مطلب: 295323