​استان میزبان برگزاری کنگره 10000 شهید عشایری در سال 99
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶
سردار نصرت‌الله سیف «مسئول سازمان بسیج عشایری کشور» دومین جلسه یادواره شهدای عشایری استان گفت: به درخواست مسئولین استان، چهارمحال و بختیاری در سال 1399 میزبان برگزاری کنگره ملی 10000 شهید عشایر کشور خواهد بود.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: دومین جلسه یادواره شهدای عشایری استان و کنگره 10000 شهید عشایری کشور با حضور مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در سالن جلسات سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد استان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات سپاه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: روحیه تعامل و همکاری بین بنیاد و سپاه استان در زمینه‌های مختلف فرهنگی و معیشتی ایثارگران بسیار عالی و در یک راستاست.
فریبرز نجفی افزود: در بحث یادواره‌های شهدا، ساماندهی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و سایر برنامه‌های فرهنگی استان که مطابق دیدگاه شهدا و ایثارگران و در راستای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت است بنیاد و سپاه همکاری بسیار خوبی دارند.
مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در این جلسه با اشاره به اینکه کشور دارای 10000 شهید عشایری است گفت: عشایر باید یک جامعه محسوب و تمام ارگانها خود را مسئول رسیدگی به امورات این عزیزان بدانند.
سردار نصرت‌الله سیف افزود: با توجه به درخواست مسئولین استان، چهارمحال و بختیاری در سال 1399 میزبان برگزاری کنگره ملی 10000 شهید عشایر کشور خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 295376