​بزرگداشت یاد شهدا، اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با پدر شهیدان کاظم پور در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد گفت: خانواده‌های شهدا، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری:  مدیرکل بنیاد با همراهی معاون بهداشت و درمان بنیاد استان با پدر شهیدان کاظم پور در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد دیدار و عیادت کرد.

مدیرکل بنیاد در این دیدار ضمن آرزوی بهبودی برای پدر شهیدان گران‌قدر اکبر و ابراهیم کاظم پور گفت: چه می‌توان گفت درباره آن‌هایی که لحظه‌ای از خاک جدا و بالاتر از ملائک قرار می‌گیرند، امیدواریم در زیر سایه شهدا در مسیری حرکت کنیم که شرمنده آن‌ها نشویم و بتوانیم در خدمت‌گزاری به مردم به واسطه خون شهدا موفق باشیم.
 فریبرز نجفی تأکید کرد: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند و بر همه ما واجب است راه این عزیزان را برای حفظ و حراست از انقلاب و ارزش‌های آن ادامه دهیم.
نجفی خاطرنشان کرد: شهدا و جانبازان چشم و چراغ این مملکت بوده و ما در قبال خانواده‌های آن‌ها مکلف و مسئول هستیم.
 وی، تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، استقلال و سربلندی میهن سرافراز ایران اسلامی را مرهون خون مقدس شهدا و فداکاری‌های یادگاران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

مدیرکل بنیاد خدمت به خانواده شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند خواند و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

گفتنی است حاج فرج‌الله کاظم پور پدر شهیدان اکبر و ابراهیم کاظم پور موسس و متولی حسینیه شهیدان کاظم پور به علت کهولت سن دچار شکستگی لگن گردیده و در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد بستری است.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 295632