مجمع عمومی سازمان اموال و املاک کوثر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸
مجمع عمومی سازمان اموال و املاک کوثر به ریاست نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان و نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر برگزار شد.
مجمع عمومی سازمان اموال و املاک کوثر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی روز یکشنبه 16 تیرماه در جلسه مجمع عمومی سازمان اموال و املاک کوثر ضمن تبریک دهه کرامت، فعالیت‌های این سازمان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در ابتدای حضور در بنیاد با حجم بالای فعالیت‌های سازمان اقتصادی کوثر مواجه شدیم و تصمیم بر این شد حوزه اموال و املاک به سازمان مستقلی واگذار شود که بر همین اساس سازمان اموال و املاک کوثر شکل گرفت و خوشبختانه طی مدت تأسیس این سازمان کارها به شکل رضایت‌بخش و قابل قبول پیش رفته است.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در طول مدت فعالیت این سازمان اطلاعات خوبی از اموال و املاک جمع‌آوری ‌شده و دسترسی به اموال بنیاد آسان شده است که تمام این نتایج حاصل تلاش تمام همکاران و نیروهای این سازمان بوده است. خوشبختانه اطمینان کامل به مجموعه هیئت مدیره سازمان اموال و املاک کوثر وجود دارد و باید مسیر رو به رشد این مجموعه ادامه پیدا کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی در ادامه به بیان توصیه‌هایی خطاب به هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال و املاک کوثر پرداخت و گفت: در حال حاضر اساسنامه سازمان ابلاغ شده است و باید نسبت به اجرای آن نیز اقدام شود تا تمام مراحل قانونی به‌صورت کامل طی شود. همچنین در خصوص هزینه‌ها لازم است صرفه‌جویی بیشتری صورت گیرد تا درآمد مجموعه با میزان هزینه‌ها تناسب داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: نظارت جدی و دقیق بر فعالیت زیرمجموعه‌ها از مواردی است که همواره بر آن تأکید داشته‌ایم. همچنین در به‌کارگیری کارکنان جدید حتماً از فرزندان شهدا و ایثارگران دارای تخصص بهره گرفته شود.
در این جلسه گزارش حسابرسی موسسه حسابرسی مفید راهبر درباره سال مالی گذشته سازمان اموال و املاک کوثر قرائت شد که بر اساس آن فعالیت‌های این سازمان «مطلوب» ارزیابی شد.
مهدی شادالوئی مدیرعامل سازمان اموال و املاک کوثر نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این سازمان، پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص رفع مشکلات مربوط به اموال زیر نظر این سازمان و برنامه‌های مجموعه برای سال 1398 پرداخت.
در این جلسه افشین سفاهن مدیرکل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به بیان توضیحاتی در خصوص سازمان اموال و املاک کوثر پرداخت.
در پایان این جلسه صورت‌ها و عملکرد مالی سال 1397 سازمان اموال و املاک کوثر به تصویب رسید و موسسه مفید راهبر برای یک سال دیگر به‌عنوان حسابرس و بازرس این مجموعه انتخاب شد.
همچنین با توجه به عملکرد مطلوب هیئت مدیره، حضور اعضای هیئت مدیره برای یک سال دیگر تمدید شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 295892
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...