راه حرکت در مسیر شهدا، خدمت به یادگاران آن‌ها است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
مدیرکل بنیاد استان در جلسه ستاد شاهد استان گفت: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدا و حرکت در مسیر آن‌ها که امروز به‌نوعی برای ما هموارشده است، خدمت به یادگاران این عزیزان است.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ جلسه ستاد شاهد استان با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی، رئیس اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و سایر اعضای ستاد شاهد در آموزش و پرورش استان برگزار شد.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این جلسه بابیان اینکه هفتاد درصد اساس‌نامه بنیاد در قالب برنامه‌های فرهنگی تعریف‌شده است افزود: امام راحل (ره) در سال 1365 طی حکمی، آموزش و پرورش و آموزش عالی بنیاد را به منظور رسیدگی همه‌جانبه به مسائل فرهنگی و تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر تأکید کرد که در همین راستا ستاد شاهد و ایثارگران شکل گرفت.

مدیرکل بنیاد استان گفت: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدا و حرکت در مسیر آن‌ها که امروز به‌نوعی برای ما هموارشده است، خدمت به یادگاران این عزیزان است.

نجفی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه مسئولین حمایت همه‌جانبه فرهنگی فرزندان شاهد و ایثارگر است و باید تلاش شود این عزیزان در مدارس شاهد حمایت و از لحاظ تربیتی و آموزشی ساخته شوند.
وی رشد و تعالی در ابعاد علمی و تخصصی، فرهنگی و اعتقادی، تصدی امور جامعه خویش و حضور در صحنه‌های انقلاب و پاسداری از ارزش‌های والای شهیدان و جلوگیری از انحرافات فرهنگی و سیاسی را از اهداف ستاد شاهد عنوان کرد.

فریبرز نجفی با اشاره به اینکه امروز جوانان ما به خصوص جوانان شاهد و ایثارگر در نوک حمله دشمنان نظام و انقلاب هستند تصریح کرد: توجه جدی به نقش‌آفرینی این عزیزان و فراهم نمودن پیشرفت همه‌جانبه آنان تضمینی برای حفظ و پیشرفت نظام است.
 
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 296094