لازمه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تبلیغات فرهنگی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با امام جمعه شهرستان کیار گفت: لازمه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تبلیغات فرهنگی است و تحقق این مهم نیازمند اطلاع‌رسانی با استفاده از ابزارهای نوین و روز دنیا است.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد استان در دیدار با امام جمعه شهرستان کیار گفت: لازمه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تبلیغات فرهنگی است و تحقق این مهم نیازمند اطلاع‌رسانی با استفاده از ابزارهای نوین و روز دنیا است.
فریبرز نجفی با اشاره به اثرات عمیق و مثال‌زدنی ترویج فرهنگ ایثار در بدنه جامعه، افزود: با جاری شدن چنین روحیه‌های استکبارستیزانه‌ای دشمنان در دستیابی به هیچ‌یک از اهداف خود موفق نخواهند شد.

وی پیگیری مطالبات خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار را ازجمله مهم‌ترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان و تصریح کرد: باید از تمامی ابزارهایی که به تحقق این اهداف کمک کند، استفاده شود.
مدیرکل بنیاد استان خاطرنشان کرد: تداوم راه شهیدان بیمه‌کننده کشور در تمامی تب‌وتاب‌های موجود در جهان بوده و با تکیه‌بر وصیت‌نامه شهدا و امام شهیدان مسیر باعزت و اقتدار آمیز کشورمان طی خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین زمانی امام جمعه شهرستان کیار نیز در ادامه خاطرنشان کرد: با وجود قرارگیری در عرصه حساسی که شدیدترین تحریم‌ها علیه کشور وارد آمده است، نیازمند کار و مدیریت جهادی و شبانه‌روزی هستیم و کم‌کاری در چنین مقطعی جایز نخواهد بود.

زمانی امام جمعه کیار بابیان اینکه باید با خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ادای دین کنیم افزود: شهدا و ایثارگران با شجاعت و ایثار خود مانع از دست‌درازی‌های دشمنان اسلام و انقلاب شدند و خانواده‌های این عزیزان با صبر و استقامت خود راه این عزیزان را ادامه دادند لذا وظیفه ما است با تلاش‌های شبانه‌روزی و مضاعف خود گوشه‌ای از فداکاری، صبر و استقامت این عزیزان را جبران کنیم.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 296121