خون شهيدان عزت و اقتدار را برای نظام در جهان به ارمغان آورد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
مدیرکل بنیاد گیلان اظهار داشت: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ايران در جهان به ارمغان آورد.
خون شهيدان عزت و اقتدار را برای نظام در جهان به ارمغان آورد
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در ملاقات عمومی با ایثارگران با بیان اینکه هدف والا و پرارزش شهدا، ايثار و مجاهدت در راه خدا است، گفت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از ميراث گران‌بهای انقلاب از آرمان‌های شهدا بود.
مدیرکل بنیاد گیلان اظهار داشت: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ايران در جهان به ارمغان آورد.

فرهنگ دیدار با خانواده ایثارگران باید در جامعه ترویج داده شود
عبدالله پاکاری در دیدار با ایثارگران شهرستان رشت گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران، کمترین کاری است که ما مسئولان می‌توانیم در برابر حماسه‌های عظیم و به‌ یاد ماندنی و الهی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام دهیم.
وی با تأکید بر اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، افزود: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان، تأثیر بسزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور خواهد داشت، چراکه با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت در عرصه‌های مختلف رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296139
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور