داخلی صفحه اصفهان خبر
 
برگزاری جلسه ستاد شاهد دانشگاه علامه فیض کاشانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علامه فیض کاشانی شهرستان کاشان به منظور بررسی وضعیت آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشجویان شاهد و ایثارگر در این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد شاهد دانشگاه علامه فیض کاشانی
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علامه فیض کاشانی شهرستان کاشان به منظور بررسی وضعیت آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشجویان شاهد و ایثارگر در این دانشگاه برگزار شد.
غلامرضا حیدری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و همکاری های مسوولان دانشگاه در حمایت از دانشجويان شاهد و ايثارگر بر ضرورت پیگیری و تسهیل امور آموزشی و مالی و ارائه خدمات شايسته در زمينه‎های آموزشی و فرهنگی، جهت ارتقای سطح علمی این دانشجویان، به عنوان سرمايه‎های گرانقدر انقلاب که والدین آنها نقش خود را برای اعتلای اهداف و ارزش های نظام به خوبی ایفا کرده اند تاکید کرد.
فرشادنیا رئیس دانشگاه علامه فیض کاشانی نیز در ادامه با بیان اینکه باید نگاه ویژه ای به جامعه معزز ایثارگری داشت، از تقویت ستاد شاهد این دانشگاه در جهت اهتمام بیشتر بر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
در پایان کارشناسان آموزشی دانشگاه و بنیاد به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداختند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296147