دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سبب تقویت روحیه انقلابی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
رئیس بنیاد شهرستان فارسان در سرکشی و دیدار با خانواده شهید بیژن اکبری احمد محمودی گفت: انقلاب مدیون صبر و استقامت خانواده شهدا و ایثارگران است و دیدار با این عزیزان سبب تقویت روحیه انقلابی است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ اسماعیل فتاحی رئیس بنیاد شهرستان فارسان با همراهی دکتر کاظمی نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ و ریاست بنیاد سبز علوی با خانواده شهید بیژن اکبری احمد محمودی دیدار و گفت گو کرد.
رئیس بنیاد شهرستان فارسان در این سرکشی گفت: انقلاب مدیون صبر و استقامت خانواده شهدا و ایثارگران است و دیدار با این عزیزان سبب تقویت روحیه انقلابی است.

اسماعیل فتاحی رئیس بنیاد شهرستان فارسان با اشاره به اینکه شهدا از جان خود برای آزادی و استقلال ایران اسلامی گذشتند، افزود: امروز ملت ایران باید قدردان از خود گذشتگی‌های آنان باشد و با سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از این عزیزان دلجویی کنند.

فتاحی خاطرنشان کرد: از مواردی که در اسلام بسیار بر آن تأکید شده و از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است، احترام و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
گفتنی است گروه جهادی وابسته به بنیاد خیریه وفاق سبز علوی متشکل از گروه‌های پزشکی و دانشجویانی است که در حال فعالیت در امورات خیریه حضور دارند.

 وی بابیان اینکه خانواده شهدا نیز بی‌شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام‌بخش خواهند بود، تصریح کرد: تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان، هم تشکر از زحمات آن‌ها در جهت حفظ اسلام و انقلاب است و هم سرمایه‌ای است که با گسترش فرهنگ شهادت‌طلبی، کشور را در مقابل تهدیدات احتمالی دشمنان بیمه می‌کند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 296240