داخلی صفحه گیلان خبر
 
ادای احترام پلیس گیلان به خانواده سرباز شهید یعقوبی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
جمعی از فرماندهان و افسران نیروی انتظامی استان گیلان،با حضور در منزل سرباز شهید احمد یعقوبی در شهرستان تالش ، با گرامیداشت یاد و خاطره وی، با اعضای خانواده او دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایرنا گیلان،سرهنگ حسین حسن پور معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان در دیدار با خانواده شهید یعقوبی گفت:دیدار و دلجویی از خانواده شهدا و تجلیل از مقام شامخ این عزیزان،وظیفه تک تک آحاد جامعه است.
وی ادامه داد:خدمات و ایثار شهدا همواره جاودانه است و آن سفرکردگان، متعلق به همه جامعه هستند و ما باید در مسیر هدف ها و آرمان‌های آنها حرکت کرده و ادامه دهنده واقعی راه آنان باشیم.
وی افزود:کامل‌ترین درجه تعالی و اعتقادی یک مسلمان،شهادت است و عزت و سربلندی کشور ریشه در صبر و استقامت خانواده بزرگ شهدا دارد و همه مدیون خون شهیدان هستیم.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت:استقلال و آزادی کشور،نتیجه پایمردی و جانفشانی شهدای گلگون کفن و ترویج پیام ماندگار آنها رسالتی همگانی است.
شهید یعقوبی سرباز نیروی انتظامی بود و در مهر ماه سال ۱۳۶۱ در استان کردستان، هنگام درگیری با عناصر ضد انقلاب به شهادت رسید.
شهرستان تالش ۲۸۵ شهید والامقام را به نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 296278