نگرش و نگاه کارکنان بنیاد باید در راستای اهداف سازمان باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴
مدیرکل بنیاد مازندران نقش آموزش را در ارتقای پیشرفت سازمانی پاسخگو و پویا، موثر و مهم دانست و اظهار داشت: نگرش و نگاه کارکنان بنیاد باید در راستای اهداف سازمان باشد و کار را برای سازمان انجام دهند.
نگرش و نگاه کارکنان بنیاد باید در راستای اهداف سازمان باشد
 
به گزارش «ایثار»، کارگاه آموزشی توجیهی معاونان و کارشناسان بهداشت و درمان و تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران صبح روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در موسسه فرهنگی ورزشی ایثار در ساری آغاز شد.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این کارگاه، نقش آموزش را در ارتقای پیشرفت سازمانی پاسخگو و پویا، موثر و مهم دانست و اظهار داشت: نگرش و نگاه کارکنان بنیاد باید در راستای اهداف سازمان باشد و کار را برای سازمان انجام دهند.
وی افزود: حساسیت کار در حوزه بهداشت و درمان و تعاون بالا است، لذا قدرت و توان پاسخگویی همکاران در این دو حوزه باید پررنگ باشد. کارکنان بنیاد باید هنر، توانمندی و قابلیت‌های خود را در عرصه خدمتگزاری به افضل‌ترین انسانها به منصه‌ظهور برسانند.
وی بر جدی گرفتن طرح سپاس، نظارت بر اسناد هزینه‌های درمانی، تعامل با بیمه و مراکز درمانی، پایش سلامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تعامل با دستگاه‌ها و مراکز خصوصی جهت جذب فرزندان شاهد و ایثارگر، پیگیری وام مسکن ایثارگران و تقویت برنامه‌های مراکز مشاوره تأکید کرد.
در این کارگاه آموزشی معاونان بهداشت و درمان و تعاون بنیاد مازندران در دو نوبت صبح و عصر به بیان اهم مسائل در حوزه‌های تخصصی خود پرداختند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296306
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور