برگزاری کلاس های علمی آموزشی در موسسه ایثار زنجان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از برگزاری کلاس های علمی و آموزشی در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان زنجان به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوان شهری و جامعه هدف ایثارگری خبر داد.
برگزاری کلاس های علمی آموزشی در موسسه ایثار زنجان
 
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی مختلفی در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان زنجان برگزار می‌شود، اظهار داشت: آموزش زبان انگلیسی، ریاضی، نقاشی و چرتکه از جمله کلاس‌های آموزشی در این مجموعه به شمار می‌رود.
وی همچنین از برگزاری کلاس های مختلف ورزشی در این مجموعه خبر داد و افزود: کلاس های فوتبال، والیبال، تنیس روی میز، دارت، تیر و کمان، آمادگی جسمانی، شنا و بدنسازی به صورت دوره ای و در طول سال در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار برگزار می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه اردوهای علمی، زیارتی و سیاحتی و بازدید از اماکن تاریخی از جمله برنامه های پیش بینی شده توسط این مجموعه است، یادآور شد: در مناسبت های ملی و مذهبی نیز ویژه برنامه های مختلفی در این مجموعه اجرا می شود.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان زنجان در سال 85 ایجاد و از سال 88 پروژه اجرایی آن آغاز شده است.
گفتنی است مجموعه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان زنجان در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع و با زیربنای بالغ بر 12 هزار مترمربع شامل بخش های فرهنگی، توانبخشی و ورزشی پیش بینی شده است.
بخش فرهنگی این مجموعه به متراژ سه هزار و 945 مترمربع و چهار طبقه، بخش توانبخشی به متراژ 6 هزار و 505 مترمربع در چهار طبقه و بخش ورزشی آن هزار و 660 مترمربع در یک طبقه برنامه ریزی شده است که در صورت تامین اعتبار و بهره‌برداری از آن به ایثارگران و عموم مردم خدمات دهی خواهد کرد.
لازم به ذکر است سالن چند منظوره و زمین چمن مصنوعی از این طرح به بهره برداری رسیده و در حال خدمات دهی است و بخش استخر نیز به صورت کامل تکمیل و تحویل موقت و تجهیز شده و در حال خدمات دهی برای ایثارگران معزز و عموم شهروندان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296339
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور