مردم ایران باید قدردان خون شهدا و فداکاری‌های خانواده‌های آنان باشند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز اظهار کرد: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری‌های خانواده‌های معظم آنان باشیم و امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
مردم ایران باید قدردان خون شهدا و فداکاری‌های خانواده‌های آنان باشند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 19 تیرماه با سفر به شهرستان اشتهارد ضمن حضور در گلزار شهدای این شهرستان و ادای احترام به مقام شهدا با حضور در منزل همسر شهید «محمدصادق محمودی»، پدر شهید «محمدرضا فرجی» و جانبازان سرافراز «موسوی» و «حیدر» با آنان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با بیان اینکه ایثار و ازخودگذشتگی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین عوامل حفظ انقلاب است، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برکت نظام و انقلاب هستند.
وی در ادامه خانواده‌های شهدا و ایثارگران را پیرو راه شهدا دانست و تصریح کرد: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری‌های خانواده‌های معظم آنان باشیم و امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
رستمیان در ادامه در دیدار با کارمندان بنیاد شهرستان اشتهارد با تأکید بر خدمت خالصانه و تکریم ایثارگران گفت: بهترین قدردانی از شهیدان و ایثارگران حل مشکلات خانواده‌های آنان‌ است.
وی اظهار کرد: روسا و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران باید با توجه به این نکات حسن خلق و برخورد نیکو با جامعه ایثارگری را سرلوحه کاری خود قرار دهند.
رستمیان افزود: اگر نمی‌توانید مشکلی از مشکلات جامعه ایثارگری حل کنید حداقل با برخورد حسنه و نیکو با آنان رفتار کنید تا خاطره زیبایی از شما در ذهن آن‌ها باقی بماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اهميت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا نيز گفت: تبيين فرهنگ ايثار و شهادت سبب تعالی جامعه و پويایی اهداف ترسیم‌شده نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296378
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور