​حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی گفت: حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت بنیاد است و در این راستا و به منظور ارتقای سلامت اقشار مختلف خانواده‌های شاهد و ایثارگر به خصوص جانبازان عزیز باید به ورزش توجه کرد.
​حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت است
 
به گزارش «ایثار»، کاروان دوچرخه سواری جانبازان بصیر شامل 12 جانباز که سلامتی و بینایی خود را دفاع از میهن اسلامی اهدا کرده‌اند به مناسبت دهه کرامت مسیر تبریز تا جلفا را رکاب خواهند زد.
عباس پور حسن مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم بدرقه جانبازان بصیر دوچرخه سوار استان گفت: حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت بنیاد است و در این راستا و به منظور ارتقای سلامت اقشار مختلف خانواده‌های شاهد و ایثارگر به خصوص جانبازان عزیز باید به ورزش توجه کرد. 
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بیان کرد: دوچرخه سواری جانبازان بصیر که با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانه نور مستقر در بنیاد برگزار می‌شود، عملی در خور تشویق و ستایش است.
لازم به یادآوری است تیم دوچرخه سواری جانبازان بصیر در مناسبت‌های مختلف در چند سال گذشته اقدام به این حرکت فرهنگی ورزشی نموده و حتی چندین نوبت مسیر تبریز تا حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در ایام ارتحال ایشان رکاب زده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296383
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور