پدر شهید «شمس‌الدین رحیمی» به دیار باقی شتافت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
حاج علی رحیمی پردنجانی پدر شهید گران‌قدر شمس‌الدین رحیمی در سن 85 سالگی پس از عمری صبر بر فراق فرزند شهیدش دعوت حق را لبیک و به دیار باقی شتافت.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ حاج علی رحیمی پردنجانی پدر شهید گران‌قدر شمس‌الدین رحیمی در سن 85 سالگی پس از عمری صبر بر فراق فرزند شهیدش دعوت حق را لبیک و به دیار باقی شتافت.
پیکر این پدرمومن و فداکار عصر روز دوشنبه 18/4/98 با حضور رئیس و کارکنان بنیاد شھید و امور ایثار گران شھرستان فارسان و مردم شھیدپرور شھر پردنجان تشییع و در قطعه ایثارگران گلزارشھدای پردنجان به خاک سپرده شد.
مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت این پدر مهربان روز پنج‌شنبه 20 تیرماه 98 از ساعت 14 الی 15:30 در سالن سیدالشهدا شهر پردنجان برگزار خواهد شد.

این پدرمومن و انقلابی پس از شهادت فرزندش به عنوان خادم الشھدا چندین سال متولی درنگھداری از قبور مطهر شهدا، ایجاد فضای سبز و پیگیر سایر امور گلزارشھدای پردنجان زحمات زیادی را با عشق و علاقه‌ای که نسبت به شهدا داشت انجام داد و این کار نیک خود را به یادگار گذاشت.

گفتنی است شمس‌الدین رحیمی پردنجانی هفتم بهمن 1343 در روستای پردنجان از توابع شهرستان فارسان به دنیا آمد. پدرش علی و مادرش نازنین نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. سال 1364 ازدواج کرد و به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. سرانجام در سوم اردیبهشت 1366 با سمت تک‌تیرانداز و دژبان در پایگاه شوش هنگام انجام مأموریت بر اثر اصابت گلوله و غرق شدن در آب به شهادت رسید. مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 296442