​به برکت خون شهدا دشمن از ضربه زدن به محورهای اصلی انقلاب عاجز است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
علی رحیمی رئیس بنیاد بروجن گفت: انقلاب از دو بال سبز مهدوی و سرخ عاشورایی با محوریت ولایت‌فقیه برخوردار است که دشـمن همیشه سـعی در از بین بردن این محور داشته و به برکت خون همین شهیدان تاکنون از این کار عاجز مانده و خواهد ماند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ همایش خانواده شهدا، جانبازان و  بسیجیان پایگاه شهدای بروجن در کمپ گردشگری عشایری شهرک صادقیه بروجن برگزار شد.

در این همـایش خاطره گویی پـدر سردار شـهید حشمت‌الله کیانی، پخش کلیپ، اجرای نمایش و خاطره گویی توسط چهار تن از جانبازان دفاع مقدس از اهم برنامه‌ها بود.

 علی رحیمی رئیس بنیاد شهرستان بروجن در حاشیه این همایش گفت: انقلاب از دو بال سبز مهدوی و سـرخ عاشورایی با محوریت ولایت‌فقیه برخوردار است که دشـمن همیشه سـعی در از بین بردن این محور داشته و به برکت خون همین شهیدان تاکنون از این کار عاجز مانده و خواهد ماند.

سـرهنگ بابا احمدی از سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) استان به عنوان سخنران گفت: نسل اول انقلاب وظایفش در قبال انقلاب را با تقدیم شهدا به خوبی به عمل آورد و اجازه ندادند ننگ بی‌وفایی به ولایت‌فقیه بر پیشانی‌شان بنشـیند و متولدین دهه شـصت و هفتادی نیز با تقدیم شـهدای مدافع حرم نشان دادند که با همان قدرت نسل اول از ارزش‌های انقلاب دفاع خواهند نمود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 296490