شهدا و والدین معظم شهدا از خوبان خداوند متعال هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵
معاون فرماندار شبستر گفت: شهدا و والدین معظم شهدا از خوبان خداوند متعال هستند و ما افتخار می‌کنیم که خدمت گذاران این قشر معزز هستیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شبستر، حسین عبدالهی معاون فرماندار شبستر به اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرهنگ پاسدار محمد رعد معاون پشتیبانی سپاه مقاومت بسیج این شهرستان با والدین معزز شهیدان «جعفر جاهد شبستری» و «علی بهار» دیدار و گفتگو کرد.
معاون فرماندار شبستر در این دیدارها با اشاره به جایگاه ویژه والدین معزز شهدا در میان مردم گفت: پدران و مادران شهدا از نعمات بزرگ خداوند در روی زمین به شمار می‌روند و ما هر چه به دیدار این عزیزان بیاییم قطعاً به خواست و دعوت خود شهدا است و سعادت بزرگی در معیت این بزرگان بودن و تأثیر معنوی زیادی در زندگی شخصی و روحیات ما دارد.
وی ادامه داد: شهدا و والدین معظم شهدا از خوبان خداوند متعال هستند و ما افتخار می‌کنیم که خدمت‌گذاران این قشر معزز هستیم.
گفتنی است، شهید جعفر جاهد شبستری متولد 1343 در تاریخ 22 اسفند 1363 در جزیره مجنون و «شهید علی بهار» متولد 1339 در تاریخ 29 بهمن 1360 در تنگه چذابه به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای خبر/
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی، شبستر ، دیدار ، والدین شهدا
کد مطلب: 296502