داخلی صفحه مازندران خبر
 
مدیر کل بنیاد مازندران
جانبازان عزیز نخاعی رفتار شان عبرت، کلامشان محبت آمیز و صبرشان ستودنی است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: جانبازان عزیز نخاعی رفتار شان عبرت، کلامشان محبت آمیز و صبرشان ستودنی است.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پنج شنبه ۲۰ تیر ماه پس از دیدار با جانبازان قطع نخاعی با بیان اینکه جانبازان گرانقدر، قهرمانانه و جانانه از کیان اسلامی دفاع کردند گفت: اینان افرادی با تعصب بودند که با روحیه جوانمردی در مقابل دشمنان جنگیدند و جسم عزیز خویش را تقدیم کردند تا امروز ما در آرامش به سر ببریم.
وی جانبازان را جهادگران و اسوه های بی بدیل نظام دانست و اظهار داشت: تحمل سال ها رنج و سختی های جانبازی، اجر و مزد آنان را دوچندان کرده است.
مدیر کل بنیاد مازندران تصریح کرد: جانبازان عزیز نخاعی رفتار شان عبرت آموز، کلامشان محبت آمیز و صبرشان ستودنی است.
مظلومی گفت: لحظه لحظه زندگی این عزیزان سرشار از درس و آموزش است و امروز آموزه های اخلاقی و رفتاری جانبازان بصورت یک فرهنگ در جامعه فراگیر شود‌.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به اتفاق معاونین تعاون و بهداشت و درمان بنیاد و رئیس مرکز امام علی( ع) از جانبازان سرافراز قطع نخاعی دیدار و در فضایی صمیمی با این اسطوره های مقاومت به گفتگو پرداخت. مسئله درمان، ورزشی، هزینه های درمانی، تجهیزات پزشکی از موضوعات مطرح شده در این دیدار بوده است.
مدیر کل بنیاد مازندران در مرکز امام علی(ع) از ۷ جانباز عزیز قطع نخاعی دیدار و عیادت به عمل آورد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار مازندران، مدیر کل بنیاد مازندران، دیدار از جانبازان قطع نخاعی در مرکز توانبخشی امام علی(ع) ساری
کد مطلب: 296547