محمدیان :
شهدا مظهر نشاط معنوی و روحیه انقلابی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲
به مناسبت دهه نورانی کرامت میلاد حضرت معصومه و حضرت رضا (ع)گردهمایی ایثارگران شهرستان طبس برگزار شد.
شهدا مظهر نشاط معنوی و روحیه انقلابی هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،همزمان با دهه کرامت همایش گفتمان دینی معرفتی با موضوع شهدا مظهر نشاط معنوی و روحیه انقلابی با حضور خانواده معظم شهدا وایثارگران شهرستان طبس در محل سالن میقات الرضا (ع) آستان مبارک حضرت حسین ابن موسی الکاظم (ع) برگزار شد.
محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس در این مراسم ضمن خیرمقدم به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عرض تبریک به مناسبت دهه نورانی کرامت میلاد حضرت معصومه و حضرت رضا (ع)در این گردهمایی ایثارگران بیان کرد: ایجاد احساس عزت در بین خانواده شهدا  و به وجود آمدن ابتهاج ونشاط معنوی وعزم راسخ در مبان مردم را از جمله برکات شهدا در جامعه برشمرد.
ایشان افزودند : بزرگترین پیامی که دفاع مقدس در بین مردم دارد انسجام و وحدت درجامعه و خودباوری برای سازندگی و استقلال کشور است که در سال های پس از جنگ با وجود تحریم های اقتصادی و توطئه های متعدد نرم دشمن، در سایه بصیرت مردم حاصل شده است.
حجه الاسلام حلواییان استاد حوزه و دانشگاه در ادامه خاطر نشان کرد: شهدا با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند واین شهدا هستند  که به جامعه ما نور می دهند.وهر ایرانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهیدان مسیر زندگی خود را بپیماید.
وي در پايان گفت: جوانان و نوجوانان وظیفه دارند با درک آرمان های والای نظام و پیام خون سرخ شهیدان ، با پشتیبانی و حمایت از ولی فقیه در راستای فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارند.
 
کد مطلب: 296646
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...