داخلی صفحه کرمان خبر
 
دیدار کارکنان اداره کل حفظ آثار کرمان با خانواده شهید «حاج حسین بادپا»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳
به مناسبت دهه کرامت، کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با خانواده شهید جاویدالاثر، مدافع حرم «حاج حسین بادپا» دیدار کردند.
دیدار کارکنان اداره کل حفظ آثار کرمان با خانواده شهید «حاج حسین بادپا»
 
به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، به مناسبت دهه کرامت، کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمان با خانواده شهید جاویدالاثر مدافع حرم «حاج حسین بادپا» دیدار کردند.
در این دیدار همسر بزرگوار شهید به ذکر خاطراتی از همسر شهیدش پرداخت و اظهار داشت: حسین در آخرین اعزامی که به شهادت ختم شد، از گمنام زیاد صحبت می‌کرد و می‌گفت: دوست دارم گمنام باشم.
وی با بیان اینکه شهدا خود جایگاهشان را می‌دیدند، افزود: حسین عاشق فرزندانش بود، به خصوص که پسرم کوچکم خیلی به پدرش وابسته بود و به خاطر سن کمش خیلی جویای احوال پدر شهیدش می‌شود، ولی شهید راهش را انتخاب کرده بود و از همه چیز دل کند و می‌گفت: «این دفعه که  می‌روم، دیگر برنمی‌گردم» و این جملات من را نگران می‌کرد.
همسر شهید مدافع حرم در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم پیرو راه شهدا باشیم و به سفارش‌هایی که کردند، عمل کنیم و آن‌ها شفیع ما در آخرت باشند.
سردار «حاج حسین بادپا» در تاریخ 30 فروردین سال 1394 در منطقه درعا سوریه توسط تكفيری‌های داعش به درجه رفيع شهادت نائل شد و پیکر پاکش هنوز به کشور بازنگشته است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 296653
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...