داخلی صفحه البرز خبر
 
پرچم عزت و شرفي كه امروز در ايران برافراشته شده، هديه امام رضا (ع) است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: پرچم عزت و شرفي كه امروز در ايران برافراشته شده، هديه امام رضا (ع) است.
پرچم عزت و شرفي كه امروز در ايران برافراشته شده، هديه امام رضا (ع) است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز جشن «زیر سایه خورشید» پنج‌شنبه 20 تیرماه هم‌زمان با خجسته ایام دهه‌ی کرامت با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و اقشار مختلف مردم با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین میلانی نژاد در امام‌زاده محمد علیه‌السلام کرج برگزار و در پایان امت حزب‌الله ضمن ادای احترام به مقام شهدا مزار شهدا را گل‌باران کردند.
سلیمان رستمیان در حاشیه‌ی این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک دهه‌ی کرامت گفت: پرچم عزت و شرفي كه امروز در ايران برافراشته شده، هديه امام رضا (ع) است كه بايد براي حفظ و نگهداري آن از جان‌مایه گذاشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: پرچم امام رضا (ع) پرچم عزت، اقتدار، مایه‌ی امنیت است که ما را در برابر بسیاری از هجمه‌ها ازجمله هجمه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی حفظ کرده و درواقع یک سبک زندگی اسلامی و ولایت مدارانه را به جامعه ایران اسلامی هدیه داده است.
وی افزود: حضرت امام رضا (ع) نگهدارند ایران اسلامی و مردم میهن و مایه مباهات و افتخار برای همه مسلمانان و شیعیان است.


 
کد خبر 98/188
انتهای پیام/
کد مطلب: 296768