داخلی صفحه مازندران خبر
 
پیگیر مشکلات و دغدغه های جامعه ایثارگری باشیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: با ارائه راهکارهای مناسب و تعامل، پیگیر دغدغه ها و مشکلات خانواده های معزز شهدا و ایثارگران باشیم.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران جهت پیگیری مسائل جامعه ایثارگری و مناسب سازی اماکن و دسترسی بهتر جانبازان عزیز ۷۰ درصد با ویلچر از مکان های عمومی، روز شنبه ۲۲ تیر ماه به همراه نجفی رئیس بنیاد نکا و بنیاد مسکن در روستای خرم چماز در منطقه هزار جریب این شهرستان حضور یافت.
مظلومی ضمن بازدید از مسجد حضرت اباالفضل (ع)، با هیئت امنا و شورای اسلامی روستای خرم چماز جلسه ای برگزار کرد و با آنان به گفتگو پرداخت.
روستای خرم چماز تعداد ۵ شهید گرانقدر تقدیم  نطام کرده است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به اتفاق رئیس بنیاد پس از آن بلافاصله در نکا با حضرت آیت اله محمدی لائینی امام جمعه محترم این شهرستان دیدار کرد.
 در این دیدار که مدیر کل اوقاف استان و رئیس بنیاد مسکن حضور داشتند مدیر کل شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن ارائه گزارش در رابطه با خدمات بنیاد به جامعه ایثارگری، از همراهی و رهنمودهای  امام جمعه محترم شهرستان نکا در کارگشایی و پیگیری مشکلات خانواده های معزز شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.
گفتنی است مدیر کل بنیاد مازندران در دفتر امام جمعه نکا با پدر بزرگوارشهید گرانقدر مفتح نیز دیدار نمود.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از آن طی گفتگویی، پیگیری دغدغه های جامعه ایثارگری را یکی از رویکردهای مهم بنیاد دانست و گفت: تعامل سازنده و متقابل، اتخاذ تدبیر جهت حل مشکل، ایجاد رضایتمندی، آرامش خاطر و بهره مندی از همه ظرفیت های موجود جامعه برای رفع نگرانی ایثارگران عزیز، از ابزارهای مهم رسیدگی به مسائل این قشر معزز محسوب می شوند.
مدیر کل بنیاد مازندران مناسب سازی اماکن عمومی را برای حل مشکل جانبازان عزیز هفتاد درصد و قطع نخاعی یک امر ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: به منظور دسترسی آسان ایثارگران عزیز به اماکن اداری و عمومی، دستگاهها و نهادها باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند و بستر لازم را برای شرائط این کار مهیا کنند.
کد مطلب: 296779
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...