داخلی صفحه ایلام خبر
 
شهدای هسته ای نماد پیشرفت، علم و ایمان هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: شهدای هسته ای کشور نماد پیشرفت، علم و ایمان هستند.
شهدای هسته ای نماد پیشرفت، علم و ایمان هستند
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری هشتمین یادواره شهید داریوش رضایی نژاد روز شنبه 22 تیرماه، در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این جلسه با بیان اینکه شهدا، میراث داران انقلاب اسلامی هستند، گفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای هسته‌ای، ضامن حفظ نظام و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
اسدالله تولیده افزود: یکی از آثار برپایی یادواره های شهدا در گستره ملی و استانی، نا امید کردن دشمنان و ترویج و توسعه بصیرت سیاسی و مسئولیت شناسی اجتماعی در بین جوانان است.
وی با اشاره به اینکه شهدای هسته ای کشور، نماد پیشرفت، علم و ایمان هستند، تصریح کرد: به یمن جریان سازی های عقیدتی و بصیرتی شهدا و نیز برکت و فضیلت نهضت بی بدیل عاشورای حسینی و همچنین هدایت مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، امروز ایران اسلامی، به یک قدرت بلامنازع در منطقه و گستره عالم تبدیل شده است.
لازم بذکر است شهید هسته ای «داریوش رضایی نژاد» یکی از شهدای هسته ای کشور است که در سال 1356 در شهرستان آبدانان متولد شد. این دانشمند هسته ای در اولین روز از مردادماه 1390  توسط سرویس جاسوسی اسرائیل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 296789