رئیس بنیاد شهید ورامین:
همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقویت می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
رئیس بنیاد شهید ورامین با اشاره به مسئولیت سازمان‌ها جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقویت می‌شود.
همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقویت می‌شود
 
به گزارش "ایثار"؛ در جلسه‌ای که در محل بنیاد شهید ورامین با حضور ولایت رئیس بنیاد شهید و چند تن از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس با سازمان مردم‌نهاد سفیران هشتمین نور برگزار شد مقرر شد بعد آر ارائه اساسنامه این گروه در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقداماتی ازجمله برگزاری یادواره شهدای شهرستان، کلاس‌های قران و هدایت پزشک از جامعه رزمندگان جهت پایش سلامت ایثارگران اقدام شود.
رئیس بنیاد شهید ورامین در این جلسه با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: باید نسل جوان و آینده‌سازان کشور را هر چه بیشتر بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا کرد.
 وی بیان کرد: دشمنان با ابزارها و توطئه‌های مختلف به دنبال تأثیرگذاری بر افکار جوانان و نوجوانان هستند در مقابل ما باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به مقابله با این توطئه‌ها بپردازیم.
رئیس بنیاد شهید ورامین در پایان تأکید کرد: همه ما نسبت به شهدا و جانبازان مسئولیت داریم و باید در قبال این مسئولیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌عنوان فرهنگ برگرفته از نهضت عاشورا را در دستور کار قرار دهیم. انتهای پیام/
کد مطلب: 296870