مراسم استقبال از پرچم‌ متبرک حرم مطهر رضوی با حضور خانواده‌های شهدای فاطمیون شهر باغستان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
مراسم استقبال از پرچم‌ متبرک حرم مطهر رضوی با حضور خادمین حرم امام رضا (ع) و خانواده‌های معظم شهدای فاطمیون شهر باغستان برگزار شد.
مراسم استقبال از پرچم‌ متبرک حرم مطهر رضوی با حضور خانواده‌های شهدای فاطمیون شهر باغستان برگزار شد
 
به گزارش "ایثار"؛ مراسم استقبال از پرچم‌ متبرک حرم مطهر رضوی با حضور خادمین حرم امام رضا (ع) و خانواده‌های معظم شهدای فاطمیون شهر باغستان شهریار و حجت‌الاسلام بنی احمدی امام‌جمعه باغستان و کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار و رنجبر شهردار و اعضای شورای شهر باغستان و سایر مسئولان در فرهنگسرای شهر باغستان برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید شهریار در حاشیه این مراسم ضمن تبریک سالروز میلاد امام رضا علیه‌السلام اظهار داشت: باید ویژگی‌ها و صفات اخلاقی و رفتاری امام هشتم علیه‌السلام را به‌خوبی شناسایی کنیم.
وی بیان کرد: پیروی از سیره ائمه اطهار به‌ویژه امام هشتم اهمیت زیادی دارد و باعث استواری بیشتر خانواده‌ها و پایداری و تداوم زندگی‌ها می‌شود.
 رئیس بنیاد شهید شهریار در پایان خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران به پیروی از سیره و سنت ائمه اطهار به دفاع از ارزش‌های انقلابی و اسلامی پرداختند و اکنون باید قدردان این ایثارگری‌ها باشیم و وظیفه خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران را به‌خوبی انجام دهیم تا شرمنده شهدا نباشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296872