داخلی صفحه البرز خبر
 
مردم و مسئولان وظیفه‌دارند با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی را در مسیر عزت و اقتدار نگه‌دارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم و مسئولان وظیفه‌دارند با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی را در مسیر عزت و اقتدار نگه‌دارند.
مردم و مسئولان وظیفه‌دارند با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی را در مسیر عزت و اقتدار نگه‌دارند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان بعدازظهر شنبه 22 تیرماه در دیدار با محمدجواد کولیوند نماینده مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید تلاش کنیم تا جامعه از فرهنگ ایثار و شهادت فاصله نگیرد گفت: مردم و مسئولان وظیفه‌دارند با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به مردم علی‌الخصوص خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی را در مسیر عزت و اقتدار نگه‌دارند.
وی افزود: تجلیل از مادران، پدران و خانواده شهدا و جانبازان تکریم فرهنگ شهادت و دفاع مقدس است و توسعه و گسترش فرهنگ اصیل شهادت در حقیقت تکریم شخص نیست بلکه احترام به فرهنگ شهداست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با تأکید بر تکریم خانواده‌های شهدا بیان کرد: امام خمینی (‌‌ره) فرمودند ‌خانواده‌های شهدا چشم‌وچراغ ملت هستند‌ که این مهم نشا‌ن‌دهنده جایگاه رفیع خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌باشد.
رستمیان گفت: امیدواریم با تلاش و برنامه‌ریزی بتوانیم از بهترین بندگان خدا که درراه اعتلای نظام و حفظ ارزش‌های ایران، اسلام و انقلاب به پا خاسته‌اند قدردانی کرده و درراه ترویج فرهنگ ایثار و پایمردی موفق عمل کنیم.
گفتنی است بررسی مشکلات و تکریم ایثارگران، طرح سپاس و دیگر موضوعات جاری از محورهای مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با نماینده مجلس شورای اسلامی بود.
 
کد خبر 98/189
انتهای پیام/
کد مطلب: 296885
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...