مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های تهران:
اجرای صحیح طرح سپاس در راستای منویات مقام معظم رهبری ضروری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های تهران با اشاره به لزوم خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: اجرای صحیح طرح سپاس در راستای منویات مقام معظم رهبری ضروری است.
اجرای صحیح طرح سپاس در راستای منویات مقام معظم رهبری ضروری است
 
به گزارش "ایثار"؛ عبدالله مرتضوی همراه با قاسم ملیحی رئیس بنیاد دماوند در راستای اجرای طرح سپاس در شهرستان دماوند در دیدار با جانباز ۷۰ درصد "فیروزی، قربانعلی حسینی و سید حسن تقوی" و همسر شهید "شریفی راد" اظهار داشت: امنیت و آرامش سرزمین ایران اسلامی به واسطه رشادت و دلیری شهدا و جانبازان و صبر و ایثار خانواده‌های آنها به دست آمده است.
وی بیان کرد: وظیفه مردم و مسئولان قدردانی از ایثار و فداکاری های خانواده شهدا و جانبازان است و خدمت به خانواده شهدا و دیدار با آنان بخشی از این انجام وظیفه مسئولان در قبال خانواده شهدا و ایثارگران می باشد.
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران همچنین بیان کرد: در شرایطی که دشمن با توطئه های مختلف به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی می باشد باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به دنبال خنثی کردن توطئه‌های دشمن باشیم.
مرتضوی سپس گفت: اجرای طرح سپاس که یکی از منویات مقام معظم رهبری می باشد اهمیت زیادی دارند و این طرح در شهرستان های استان تهران به دقت پیگیری می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید همگی تلاش کنیم تا بتوانیم در مسیر خدمت رسانی به خانواده های شهدا قدم های موثری برداریم تا قدری از این زحمات را جبران کنیم و شرمنده شهدا نباشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296939