معاون فرهنگی بنیاد کهگیلویه وبویراحمد
فضای مجازی در الگوسازی شهدا و جانبازان موثر است
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲
احمد بهرامی با بیان این که گسترش نفوذ فضای مجازی در زندگی مردم امروز، وظایف دوستداران نظام جمهوری اسلامی را خاص و ویژه کرده است، گفت: در شرایط امروز، معرفی شهدای شاخص، جانبازان و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در بستر فضای مجازی باعث الگو سازی می شود.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ایثار در یاسوج با تأکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی و نرم افزارهای نوین، برای معرفی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار داشت: امروز فضای مجازی نقشی غیرقابل انکار در زندگی مردم ما ایفا می کند و از این رو برای ورود نیروهای ارزشی و انقلابی در این عرصه، برای پاسداری از اسلام و انقلاب، جای تردید باقی نمانده است.
بهرامی، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیتی که در روابط بین الملل وجود دارد، دنیای امروز به دنیای ارتباطات معروف شده، به هر حال باید ما هم از این روش ها استفاده کنیم و فرهنگ مورد نظرمان و ارزش های اسلام و نظام جمهوری اسلامی را ترویج و تبلیغ کنیم.
معاون فرهنگی بنیاد شهید کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: قطعا نرم افزارهای نوین که در بستر تلفن های همراه هوشمند به مخاطبان عرضه می شود، یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی ، افزود: اقدام دیگر ما با استفاده از فضای این نرم افزارهای نوین و البته فضای مجازی، می تواند معرفی شخصیت های برجسته تاریخ انقلاب و شهدای دفاع مقدس، و همین طور جانبازان و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت باشد، تا اقشار مختلف مردم ما و به ویژه نسل جوان و نوجوان ما که شاید دوران دفاع مقدس را درک نکرده باشند، با این شهدای والا مقام و اسطوره های همیشه جاوید و زنده تاریخ ایران، آشنا شوند.
بهرامی  با بیان این که گسترش نفوذ فضای مجازی در زندگی مردم امروز، وظایف دوستداران نظام جمهوری اسلامی را خاص و ویژه کرده است، گفت: در شرایط امروز، معرفی شهدای شاخص استان در بستر فضای مجازی برای الگوسازی اثرگذار است.
پایان پیام
کلمات کليدی: فضای مجازی ،ترویج ،ایثار وشهادت ، ایثار کهگیلویه ، شهدا، دفاع مقدس
کد مطلب: 296964
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...