معاون فرهنگی وآموزشی بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی یک ضرورت است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
احمد بهرامی با اشاره به نفوذ روزافزون فضای مجازی در میان اقشار مختلف مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان، گفت: در شرایط امروز، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی، یک ضرورت است.
 
عكس آرشيو
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امرور در گفتگو با خبرنگار ايثار  با تأکید بر استفاده از فضای مجازی و نرم افزارهای نوین برای معرفی شهداء و ایثارگران به اقشار مختلف مردم، اظهار داشت: با توجه به گسترش استفاده از نرم افزارهای نوین و فضای مجازی به ویژه در میان نوجوانان و جوانان، قطعا باید استفاده از ابزارهای نوین و فضای مجازی به منظور ترویج ارزش های والای اسلام و انقلاب را مدنظر قرار دهیم.

بهرامی ، خاطرنشان کرد: امروز با قطعیت می توان گفت که بیشتر از ۷۵ درصد جوانان و نوجوانان کشورمان، از فضای مجازی و تلفن های همراه هوشمند استفاده می کنند و از طریق همین نرم افزارها و امکانات ارتباطی نوین، با مطالب مختلف آشنا می شوند و به همین جهت، ما هم باید به سرعت وارد این عرصه شویم و در راستای تحقق اهداف اسلام و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی گام برداریم و محتوا تولید کنیم.

بهرامی  افزود: ورود ما به فضای نرم افزارهای نوین و همینطور فضای مجازی، به منظور تبلیغ و ترویج ارزش های مورد نظر نظام جمهوری اسلامی ایران، باید با سرعت بسیار زیاد همراه باشد و البته باید، با دقت و کیفیت لازم در این عرصه ورود کنیم تا محتوای ارائه شده از سوی ما، جذاب و مورد پذیرش نسل جوان و نوجوان باشد.

معاون فرهنگی بنیاد کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: قطعا یکی از بهترین و جذابترین محتواهای خوب، برای عرضه در فضای مجازی و همین طور فضای نرم افزارهای نوین، که البته این محتواها در راستای اهداف اسلام و نظام جمهوری اسلامی هم هست، معرفی شخصیت شهدا و ایثارگران است که حتما هر کدام شان، ظرفیت معرفی به عنوان یک الگوی جذاب برای جوانان و نوجوانان را دارند. 

بهرامی  با بیان این که شهدای والامقام مان که قطعا الگوهای جاودانه تاریخ ایران هستند، از طریق نرم افزارهای نوین و فضای مجازی، خیلی بهتر و بیشتر به جامعه معرفی می شوند، گفت: باید آن چه که در زمینه معرفی شهدا و ایثارگران از گذشته هم داریم و ممکن است به صورت مکتوب، فیلم، عکس و ... هم باشد، همه را در نرم افزارهای جذاب و مورد پسند جوانان قرار دهیم و با تکثیر این نرم افزارها در فضای مجازی، امکان ارائه آن به تمام مردم و جوانان را فراهم کنیم.

معاون فرهنگی بنیاد، در پایان سخنان خود با اشاره به نفوذ روزافزون فضای مجازی در میان اقشار مختلف مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان، گفت: در شرایط امروز، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی، یک ضرورت است.
پایان پیام
کلمات کليدی: فضای مجازی ،ترویج ،ایثار وشهادت ، ایثار کهگیلویه ، شهدا، دفاع مقدس
کد مطلب: 296965
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...