دیدار با یادگاران دفاع مقدس باعث تقویت روحیه مسئولان می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل مسکن و گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: دیدار با یادگاران ارزشمند دفاع مقدس باعث دلگرمی و تقویت روحیه مسئولان می شود و قطعا در همه عرصه ها و در راه خدمت به کشور نیازمند حمایت و دعای خیر ایشان هستیم.
دیدار با یادگاران دفاع مقدس باعث تقویت روحیه مسئولان می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، خداکرم کولیوند مدیرکل مسکن و گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه مرتضی انصاری فر مدیر کل بنیاد مرکزی و غلامرضا بهرام بیگی رییس بنیاد محلات عصر روز یکشنبه 23 تیر 98 با خانواده های معزز شهیدان والامقام «حمید و محمد شاهرخی» و «عباس و حسین قدس» دیدار کردند.
کولیوند در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای جامعه ایثارگری تصریح کرد: خدمت به خاندان معظم شاهد و ایثارگر قدمی ناچیز در برابر شجاعت، ایثار و رشادت‌های این عزیزان است.
وی افزود: دیدار با یادگاران ارزشمند دفاع مقدس باعث دلگرمی و تقویت روحیه مسئولان می شود و قطعا در همه عرصه ها و در راه خدمت به کشور نیازمند حمایت و دعای خیر ایشان هستیم.
در ادامه مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی نیز با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا، اضافه کرد: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری دیدار و تکریم از این عزیزان است و باید از هر فرصتی برای بررسی و پیگیری مشکلات آنان استفاده کنیم.
انصاری فر اظهار کرد: خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته‌های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن‌ها انجام می‌شود، قدردان‌ترین افراد نیز محسوب می‌شوند.
گفتنی است شهید حمید شاهرخی فرزند محمد متولد 11 خرداد 1347 در محلات با عضویت بسیجی در تاریخ ششم خرداد 1365 در منطقه جزیره مجنون به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
برادرش شهید محمد شاهرخی متولد 20 مرداد 1344 در محلات با عضویت بسیجی در تاریخ هشتم خرداد 1366 در منطقه شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل شد.
شهید عباس قدس فرزند احمد متولد اول اسفند 1342 در محلات با عضویت بسیجی در تاریخ دوم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین منطقه شوش به مقام رفیع شهادت نائل شد.
برادرش شهید حسین قدس متولد هفتم فروردین 1347 در محلات با عضویت بسیجی در تاریخ سوم خرداد 1365 در منطقه جزیره مجنون به مقام رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297118