انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید حاصل شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید حاصل شد، بیان کرد: استمرار عزت مردم ایران پس از انقلاب با تقدیم شهدا در شهدای هشت ساله دفاع مقدس محقق شد.
انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید حاصل شد
 
به گزارش «ایثار»، ارسلان زارع در دیدار با خانواده سردار شهید «کامران ملک پور» از شهدای عملیات رمضان، دیدار با خانواده شهدا را وظیفه همه مسئولان دانست و گفت: تقدیم فرزند در راستای صیانت و حفاظت از میهن و اخلاق جامعه اسلامی کاری بزرگ بوده که به شایستگی توسط خانواده شهدا انجام شده است.
سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید حاصل شد، بیان کرد: استمرار عزت مردم ایران پس از انقلاب با تقدیم شهدا در هشت سال دفاع مقدس محقق شد.
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار شهید ملک‌پور در دوران دفاع مقدس و تاکید بر گرامیداشت شهدا تصریح کرد: در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه مراسم‌های مختلفی چون کنگره هشت هزار شهید و یادواره‌های شهدا در سراسر استان برگزار می‌شود تا شاهد اعتلای آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب باشیم.
سردار شهید «کامران ملک پور» فرمانده گردان سید مصطفی خمینی لشکر 31 عاشورای تبریز بود که در عملیات رمضان سال 61 در زیده عراق به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297125