خدمت به ایثارگران توفیق الهی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمت به ایثارگران را توفیق دانست و گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع چرخ زیرین آسیاب و نقطه‌ پرگار حرکت فعالیت‌های اجرایی بنیاد است. اگر مجموعه بنیاد بخواهد به‌ خوبی فعال شود باید معاونت توسعه‌ فعال و پویا داشته باشد.
خدمت به ایثارگران توفیق الهی است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعد از ظهر یکشنبه 23 تیرماه در نشست تخصصی با مجموعه معاونت توسعه که با حضور بهزاد حق بیگی معاون توسعه مدیریت و منبع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد، خدمت به ایثارگران را توفیق دانست و گفت: معاونت توسعه چرخ زیرین آسیاب و نقطه‌ پرگار حرکت فعالیت‌های اجرایی بنیاد است. اگر مجموعه بنیاد بخواهد به‌ خوبی فعال شود باید معاونت توسعه‌ مدیریت فعال و پویا داشته باشد تا بتواند انرژی مثبت به مجموعه تزریق کند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت کار در معاونت توسعه مدیریت افزود: معاونت‌های مختلف در بنیاد مأموریت‌های مربوط به خود را دارند اما در این‌ بین مأموریت معاونت توسعه مأموریتی خاص، ویژه و اثرگذار است که با عملکرد خود می‌تواند به مجموعه سرعت ببخشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز توسعه فردی، نشاط کارکنان و به‌روزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را مهم‌ترین ابزار پیشبرد اهداف و پیشرفت یک سازمان دانست و تصریح کرد: باید برای موضوعات فردی و انگیزشی کارکنان و دیگر مسائل مهم از جمله به‌ روزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مجموعه برنامه‌ریزی داشته باشیم.
رستمیان افزود: توجه به ورزش و برنامه‌های همگانی و ایجاد نشاط و آموزش کارکنان نکاتی مهم و در راستای پیشرفت فردی و مجموعه بنیاد است، ما باید بدانیم تمامی برنامه‌ها باید به سمتی حرکت کند تا درنهایت منجر به رضایتمندی جامعه‌ هدف شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297134