تلاش برای ارتقای سطح علمی فرزندان ایثارگران اقدامی ارزشمند است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل بنیاد خوزستان تلاش برای ارتقای سطح علمی فرزندان ایثارگر را اقدامی ارزشمند در جهت حفظ دستاوردهای بزرگ شهدا خواند و گفت: به برکت خون شهیدان و رشادت های ایثارگران و به مدد توفیق الهی، ایران توانسته است گامهای ارزنده ای در مسیر ارتقای علمی در ابعاد مختلف بردارد.
تلاش برای ارتقای سطح علمی فرزندان ایثارگران اقدامی ارزشمند است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان تلاش برای ارتقای سطح علمی فرزندان شاهد و ایثارگر را اقدامی ارزشمند در جهت حفظ دستاوردهای بزرگ شهدا خواند و اظهار داشت: به برکت خون شهیدان و رشادت‌های بی‌بدیل ایثارگران و به مدد توفیق الهی، نظام جمهوری اسلامی توانسته است گام‌های مثبت و ارزنده‌ای در مسیر ارتقای علمی در ابعاد مختلف بردارد.
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران در زمینه علوم و فنون مختلف جهش قابل توجهی داشته و در محافل علمی بین المللی حرفهای زیادی برای گفتن دارد که عمده این جهش مرهون ایثارگری های شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های آنان است.
مدیرکل بنیاد خوزستان یکی از اقتضائات مهم دوره کنونی را تلاش برای تلفیق علم و ایمان و معنویت عنوان کرد و گفت: توسعه پایدار و تأثیرگذار توسعه‌ای است که مبنای علمی و شالوده آن با معنویت و ایمان عجین و مستحکم شده باشد و شهدا ثابت کردند که در چنین وضعیتی علم و دانش و آثار و نتایج آن نابود شدنی نیست و بشریت همچنان از فواید و برکات آن بهره می‌برند.
فرجیان در خاتمه با تأکید بر ضرورت وجود وفاق و همدلی بین نخبگان، دانشجویان و سرآمدان شاهد و ایثارگر و انسجام و تعامل با بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نخبگان شاهد و ایثارگر ادامه دهنده حقیقی راه شهدا و قدردان انقلاب اسلامی هستند چرا که در سایه این انقلاب، بستر مناسبی برای رشد و شکوفایی و بالندگی در عرصه‌های مختلف فراهم شده است.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 297138