امنیت و آرامش کنونی جامعه به خاطر ازخودگذشتگی شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
استاندار گلستان با بیان اینکه همه باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم، اظهار کرد: امنیت، آسایش و آرامش کنونی جامعه در سایه تلاش و از خودگذشتگی شهدا به وجود آمده است.
امنیت و آرامش کنونی جامعه به خاطر ازخودگذشتگی شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، هادی حق‌شناس استاندار گلستان همراه با اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان در ديدار با خانواده شهیدان مدافع حرم «محمدرضا شیبانی مجد» و «قربان نجفی خان به بین» اظهار داشت: شهدا جان خود را در راه حق در طبق اخلاص گذاشتند تا مردم ایران امنیت داشته باشند.
وی افزود: ما نه‌ تنها در قبال مشکلات جامعه ایثارگری مسئول هستیم بلکه مسئولیت مضاعفی نیز در قبال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، صبر و بردباری شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آنان داریم و از اینکه خادم این قشر معزز هستیم به خود می‌بالیم.
استاندار گلستان با بیان اینکه همه باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم، اظهار کرد: امنیت، آسایش و آرامش کنونی جامعه در سایه تلاش و ازخودگذشتگی شهدا به وجود آمده است.
شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی مجد متولد 17 تیرماه 66 فاضل‌آباد است که ۱۵ فروردین 96 در نبرد با تروریست‌های تکفیری در منطقه حماء سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید «قربان نجفی خان به بین» متولد اول فروردین‌ماه 43 روستای مازیاران (علی‌آباد کتول) است که 5 خردادماه 95 در نبرد با تروریست‌های تکفیری در راه دفاع از حرم منطقه اربیل عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نصب بیش از 600 یادمان شهدا در استان گلستان
اسرافیل وزیری در گفتگو با سایت ایثار استان، با اشاره به کارکرد فرهنگی تابلوها و یادمان شهدا گفت: همه ما مدیون پایمردی و جان‌فشانی شهدا هستیم و وظیفه‌ داریم فرهنگ شهادت و ایثار را حفظ و ترویج کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در ادامه یادآور شد: تا کنون بیش از 600 تابلو و یادمان در مراکز شهر و روستا با چهره شهدا نصب‌ شده است که مورد استقبال مردم شریف استان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: عوامل طبیعی در استان باعث می‌شود تابلوها پس از مدتی مستهلک‌شده و نیازمند تعویض تصاویر شوند که توانستیم 248 یادمان و تابلو شهدا را در سطح استان گلستان ترمیم و بهسازی کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297162