حفظ احترام و شأن ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه حفظ احترام و شان ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است، گفت: ایثارگران نیروهای ارزشی هر دستگاه محسوب می‌شوند، لذا این عزیزان در عرصه خدمت‌رسانی به مردم باید توانمندی خود را بروز دهند.
حفظ احترام و شأن ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است
 
به گزارش «ایثار»، گردهمایی نمایندگان ایثارگران دستگاه‌ها و نهادها با موضوع هم‌اندیشی و بررسی چالش‌ها و مشکلات، دوشنبه ۲۴ تیرماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، مشاور استاندار در امور ایثارگران، معاونان تعاون و امور اجتماعی و بهداشت و درمان بنیاد در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جمع نمایندگان ایثارگران دستگاه‌ها با بیان اینکه حفظ احترام و شان ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است، گفت: ایثارگران نیروهای ارزشی هر دستگاه محسوب می‌شوند، لذا  این عزیزان در عرصه خدمت‌رسانی به مردم باید توانمندی خود را بروز دهند.
وی در خصوص پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در دستگاه‌ها، بحث اشتغال و جذب فرزندان ایثارگر، وام اشتغال و ارتباط متقابل نمایندگان دستگاه‌ها با فرزندان ایثارگر شاغل در دستگاه‌ها توضیحات لازم را ارائه کرد.
میر صادقی معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران نیز در ارتباط با بیمه دی و شیوه‌های ارائه خدمات درمانی به جامعه ایثارگری مطالبی را عنوان داشت.
در این جلسه موضوع فرهنگ سازی مناسب سازی فضای دستگاه‌ها و ادارات و سایر بخش‌های خصوصی جهت سهولت کار جامعه ایثارگری، تبدیل وضعیت مشاغل ایثارگران در دستگاه‌ها، دغدغه درمان ایثارگران و استفاده از ایثارگران در پست‌های مدیریتی مورد تبادل نظر قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297186