دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر تکریم جامعه هدف است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی گفت: دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر تکریم جامعه هدف است. دیدار چهره به چهره با خانواده‌ها ارزشمند است و با توجه به مناعت طبع خانواده‌ها و مراجعه کم ایشان به بنیاد، دیدار چهره به چهره در منازل این بزرگواران و برگزاری مراسم و اجتماع در ایام مختلف سال ضروری است.
دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر تکریم جامعه هدف است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن با حضور در میز خدمت بنیاد استان ضمن بازدید از ارائه خدمات با خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد استان در حاشیه این بازدید، ضمن قدردانی از همکاران شاغل در این مرکز با اشاره به ارائه تسهیلات فراهم‌شده در مراکز ارائه خدمات دولت الکترونیک در سطح استان و بنیادهای شهرستان، گفت: دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر تکریم جامعه هدف است. دیدار چهره به چهره با خانواده‌ها ارزشمند است و با توجه به مناعت طبع خانواده‌ها و مراجعه کم ایشان به بنیاد، دیدار چهره به چهره در منازل این بزرگواران و برگزاری مراسم و اجتماع در ایام مختلف سال ضروری است.
در این دیدارها مدیرکل بنیاد استان ضمن استماع درخواست‌های مراجعان و ارائه راهنمایی‌های لازم، دستورات مقتضی را در جهت ارائه خدمات صادر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297190