خدمت به خانواده‌های ایثارگران امری ضروری برای مسئولان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
استاندار ایلام خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را امری بسیار مهم در نظام جمهوری اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم ارزشیابی مدیران، احترام و تکریم ایثارگران است.
خدمت به خانواده‌های ایثارگران امری ضروری برای مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای مشورتی ایثارگران با اشاره به وجود سه هزار شهید و 12 هزار جانباز استان ایلام، گفت: مردم این استان در دوران دفاع مقدس، مهاجرت نکردند و با جمعیت کم خود در آن دوران، سه هزار شهید و بیش از ۱۲ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب و دین خود را به کشور ادا کردند.
استاندار ایلام خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را امری بسیار مهم در نظام جمهوری اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم ارزشیابی مدیران، احترام و تکریم ایثارگران است و همه دستگاه‌های اجرایی موظف به حل و فصل کردن مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این نشست ضمن تقدیر از تلاشها و حمایت‌های استاندار ایلام از جامعه شاهد و ایثارگر استان، گفت: استفاده از نظرات مشورتی این شورا در راستای راهبردی کردن قوانین ایثارگری مؤثر است.
اسدالله تولیده تصریح کرد: با توجه به وجود قانون‌هایی که در ارتباط با ایثارگران به تصویب رسیده ولی اجرایی نشده، این شورا می‌تواند در ارتباط با قانون جامع و نحوه اجرایی شدن و تسهیل در اجرای آن قانون بسیار مثمرثمر باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297290