ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه هدف از تشکیل نهادی با عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران احیاء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: امروز با اقداماتی که این نهاد انقلابی انجام داده است، شاهد پراکنده شدن عطر شهادت در جامعه هستیم.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز 24 تیرماه با سفر به شهرستان طالقان با حضور در بنیاد این شهرستان ضمن گفتگو با کارمندان در جریان روند خدمت‌رسانی به ایثارگران قرار گرفت.
رستمیان در این دیدار با بیان اینکه هدف از تشکیل نهادی با عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران احیا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: امروز با اقداماتی که این نهاد انقلابی انجام داده است، شاهد پراکنده شدن عطر شهادت در جامعه، حفظ آثار شهدا، تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان هستیم.
وی در ادامه خدمت به ایثارگران را حرکت در مسیر ارزش‌های انقلاب دانست و افزود: خدمت به خانواده شهدا بزرگداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی است و ما وظیفه‌ داریم در راه خدمت به این عزیزان تلاشی مضاعف کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در راستای حفظ کیان جمهوری اسلامی، بهترین هستی خود را هدیه دادند و در این راه استوار ایستادند. امروز توفیق خدمت به این عزیزان افتخاری است که نصیب ما شده است و ما باید قدر این موهبت را بدانیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297297
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...