رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف:
خانواده های شهدا سرمایه های نظام هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
حجت الاسلام ابراهیم زاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف: خانواده های شهدا سرمایه های نظام هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده بسیج و رئیس جهاد کشاورزی حوزه ماژان، شهرستان خوسف، همزمان با اعیاد دهه کرامت، با خانواده شهدای روستاهای شهرستانک و کاریز نو، دیدار و تفقد به عمل آمد.
حجت الاسلام ابراهیم زاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و همچنین تبریک اعیاد دهه کرامت، گفت: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی‌های شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنها حاصل شده است.
وی افزود: یاد شهدا و دیدار با ایثارگران عزیز و خانواده های گرانقدر شهدا، اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه بوده و در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
ابراهیم زاده بیان کرد: خانواده های شهدا سرمایه های نظام هستند و دستگاه های اجرایی موظفند به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنند.
مرتضی ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور و مرزهای آن، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف در پایان ضمن تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گسترش آن در جامعه، گفت: راه  شهدا چون چراغی روشن تا ابد ادامه دارد و خانواده معظم شهدا  ادامه‌ دهندگان واقعی راه این بزرگ‌مردان حماسه‌آفرین هستند. 
کد مطلب: 297340
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...