زنده نگه‌داشتن یاد شهدا سبب عزت و آبروی کشور است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهدا را مظهر اقتدار ایران دانست و گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا سبب عزت و آبروی کشور است.
زنده نگه‌داشتن یاد شهدا سبب عزت و آبروی کشور است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در حاشیه‌ مراسم بزرگداشت شهدای گلزار شهدای چهارصد دستگاه و جشن دهه‌ کرامت که با حضور پرشور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، خادمان بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) و اقشار مختلف مردم در جوار مزار مطهر و نورانی شهدای چهارصد دستگاه کرج برگزار شد، شهدا را مظهر اقتدار ایران دانست و گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا سبب عزت و آبروی کشور است.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه ما نباید از شهدا غافل شویم، اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهید و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه او، بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهید است که باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: شهدا با نثار خون خود به انقلاب اسلامی و کشور اقتدار بخشیدند و به دشمن نشان دادند که پای آرمان‌های نظام اسلامی ایستاده‌اند و از هیچ قدرتی هراس ندارند ما نیز به پیروی از راه شهدا باید راه آنان را ادامه داده و موجب عزت و اقتدار کشور شویم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297342
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...