خانواده‌های شهدا و ایثارگران چشم‌وچراغ جامعه هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
رئیس آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شهرکرد بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران چشم‌وچراغ جامعه هستند افزود: باید در تربیت و آموزش فرزندان این خانواده‌های عزیز در مدارس شاهد تلاش مضاعف داشته باشیم.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد، معاون فرهنگی و مدیران مدارس شاهد ناحیه 2 با ریاست جدید آموزش‌وپرورش ناحیه 2 دیدار و گفت‌وگو کردند.
رئیس آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شهرکرد در این دیدار بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران چشم‌وچراغ جامعه هستند افزود: باید در تربیت و آموزش فرزندان این خانواده‌های عزیز در مدارس شاهد تلاش مضاعف داشته باشیم.

اسماعیلی رئیس آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شهرکرد به اهمیت تعامل بین اعضای ستاد شاهد و برنامه‌ریزی دقیق جهت اعتلای کیفیت آموزشی اشاره کرد و تصریح کرد: مجموعه آموزش‌وپرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران دو رکن ضروری جهت پرورش استعدادهای یادگاران دفاع مقدس هستند.

در ادامه اسماعیل عسگری رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما خدمت کردن به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و به انجام این مهم افتخار می‌کنیم.
وی اضافه کرد: فرزندان شهدا هرکجا که باشند و خدمت کنند مایهٔ خیروبرکت هستند و می‌توانند نقش بسزایی در رفع مشکلات مردم ایفا نمایند.
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 297589