به برکت شهادت ​دروازه رحمت خداوند به روی کشور باز است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹
نماینده ولی‌فقیه در استان در دیار با خانواده شهید قربانعلی امیدی گفت: خداوند متعال به خاطر انقلاب اسلامی و اخلاص امام دروازه رحمت را به برکت شهادت به روی کشور گشوده است.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ نماینده ولی‌فقیه در استان با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و برخی دیگر از مسئولین با حضور در منزل شهید قربانعلی امیدی ارجنکی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی که روز گذشته 26 تیرماه در درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج مسکوتان به شهادت رسید با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام در این دیدار ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید گران‌قدر گفت: شهادت یک حتماً یک درجه است که اگر زمینه‌های آن فراهم نباشد خداوند متعال به کسی عطا نمی‌کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: شهادت یک مدالی است که حساب‌وکتاب ویژه دارد، شهادت با عنایتی که در قرآن به آن شده و آن توصیفاتی که خداوند متعال نسبت به شهید دارد و آن توجهی که اولیاء الهی نسبت به شهدا داشتند همه حاکی از این است که شهادت یک مسئله خاص است، یک مدال است، مدالی که گیر هرکسی نمی‌آید.
وی ادامه داد: باید آدم خیلی لیاقت پیدا کند، خیلی درجه نزد پروردگار متعال داشته باشد، باید ایمان واقعی در درونش شکل‌گرفته باشد و به معنای واقعی باورمند شده باشد تا خداوند متعال مدال شهادت و یک درجه ممتاز به او عطا نماید.
نکونام خاطرنشان کرد: جدا از خداوند بخواهیم این لیاقت را هر کدام از ما به نوبه خود پیدا کنیم و این آمادگی در درون ما، روح، دل، اعمال و رفتار ما به وجود بیاید تا خداوند متعال این مدال افتخار را به ما عطا کند آن هم در این مقطع از انقلاب اسلامی که خداوند یک دروازه‌ای به روی این کشور گشوده است به نام دروازه رحمت به برکت شهادت که برای مدت مدیدی که به دلایل مختلف به روی کشور بسته‌شده بود و اکنون خداوند در این مقطع به برکت انقلاب اسلامی و اخلاص امام این در را به روی ما گشوده است.
امام جمعه شهرکرد در پایان عنوان کر: خوشا به حال آن‌هایی که در این باغ رضوان الهی ورود پیدا می‌کنند و این مدال نصیبشان می‌شود، خداوند متعال به درجات این شهید بیفزاید، به خانواده ایشان صبر عطا فرماید و به ما توفیق دهد که قدردان شهدا باشیم.
گفتنی است: شهید قربانعلی امیدی متولد 30 شهریورماه 1360 بود که در مهرماه 1380 به استخدام نیروی انتظامی درآمد، وی فردی مذهبی و از اعضای فعال هیئت یا زهرا (س) شهرکرد بود که پس از 18 سال خدمت به عنوان حافظ امنیت کشور روز 26 تیرماه 1398 در درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج مسکوتان به شهادت رسید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 297652