مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
تداوم راه شهدا بهترین تشکر از خانواده آنان است
تاریخ انتشار : جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳
سید منصور موسوی بر شناخت و احیاء معارف و ارزش‌های شهدا تاکید کرد و گفت: بهترین تشکر ازخانواده‌های شهدا تداوم بخشیدن به راه فرزندان آنهاست.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از کهگیلویه ، سید منصور موسوی عصر امروز دردیدار با جمعی از خانواده معظم شهدا در یاسوج اظهار داشت: مادران شهدا  کوه صبر و استواری هستند که درس‌های بزرگی به ما می‌دهند.
وی با بیان اینکه مادران شهدا به عنوان الگو، نحوه تربیت فرزندان را به ما نشان می‌دهند، تصریح کرد: از خدا می‌خواهیم توفیق دهد پیروان خوبی برای این شهدا باشیم.
مدیرکل بیناد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه باید قدردان خانواده‌های شهدایی باشیم، افزود: پدران و مادران شهدا که الگوی ما هستند با گذشت زمان یکی پس از دیگری در حال فوت هستند.
وی با تاکید بر اینکه خانواده معظم شهدا برای نظام اسوه هستند، خاطرنشان کرد: باید با درس گرفتن از مادر شهیدان فاطمی به تربیت فرزندان خود همت گماشته و همواره خانواده شهدا و سیره فرزندان شهیدشان را نصب العین خود قرار دهیم. 
موسوی با بیان اینکه بهترین تشکر ازخانواده های شهدا تداوم بخشیدن به راه فرزندان آنهاست، گفت: باید آرمان‌ها، معارف و ارزش‌های شهدا را  شناخته و احیا کنیم.
وی با تاکید بر اینکه تبعیت از ولایت فقیه، ادامه مسیر شهداست، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا از ما انتظار دارند که از خون فرزندان شهیدشان پاسداری کرده و نسل جوان نیز راه شهدا را ادامه دهند.
پایان پیام
کلمات کليدی: مادران شهدا ، موسوی ، بنیاد شهید ،ایثار کهگیلویه ،تداوم ، راه شهدا
کد مطلب: 297659
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...