داخلی صفحه اصفهان خبر
 
اجتماع هزاران نفری «دختران انقلاب» در اصفهان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷
اجتماع هزاران نفری «دختران انقلاب» در حمایت از حجاب و عفاف در اصفهان برگزار شد.
اجتماع هزاران نفری «دختران انقلاب» در اصفهان
 
به گزارش ایثار اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم، اجتماع هزاران نفری «دختران انقلاب» با حضور پرشور دختران و زنان اصفهانی، خانواده معظم شهدا و فعالان فرهنگی و اجتماعی در اصفهان برگزار شد.
در این همایش پرشور که در حمایت از حجاب، عفاف و آمرین به معروف در حسینیه رضوی برگزار شد خانواده شهیدان دفاع مقدس، مدافع حرم، دانشمندان هسته‌ای و مدافعان امنیت وطن از جمله خانواده شهید محمدحسین حدادیان، ابراهیم هادی، مصطفی احمدی روشن، مجید قربانخانی، امید اکبری، جواد محمدی، امید اکبری و جمعی دیگر از خانواده معظم شهدا حضور داشتند.
میهمان ویژه این مراسم میناعلی‌نژاد خواهرزاده مسیح علینژاد خبرنگار معاند نظام بود که با حضور خود در این همایش بر لزوم همبستگی نیروهای انقلابی تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی با اراده همه زنان و مردان ایرانی آغاز شده و تا امروز با حمایت بانوان شکوفا شده است. ایرانی اصیل می‌داند که راه برون‌رفت از مشکلات این سطحی‌نگری‌ها نیست. ما هرگز نمی‌گذاریم ذره‌ای از شریعت و فرهنگمان مورد هجمه قرار گیرد. اصفهان مهد جوانانی همچون حججی است که برای دین و ناموسشان سر می‌دهند و اصفهان دخترانی دارد از جنس زینب کمایی که اجازه نخواهند داد هر شاخه شکسته‌ای ریشه و اصالت ایران و ایرانی را هدف قرار دهد و شعار ما مقاومت تا پیروزی است.


انتهای پیام/
کد مطلب: 297766