باید به شهدا و انقلاب متوسل شویم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: می‌بایست به خود نهیب بزنیم و در امور خود به شهدا و انقلاب متوسل شویم.
باید به شهدا و انقلاب متوسل شویم
 
 به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز شنبه 29 تیر98سید عباس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه اداری با کارکنان اداره کل و شهرستان بجنورد در خصوص خدمت به خانواده‌های ایثارگران گفت: جهت دور نشدن از ارزش‌ها باید تلاش کنیم و خود را متوسل به شهدا کنیم، باید دغدغه‌های شهدا به همه جامعه نشر پیدا کند، خانواده شهدا ولی‌نعمتان ما هستند.
حسینی در ادامه اشاره کرد باید نهضت خدمت صادقانه به ایثارگران را از خودمان شروع کنیم و به دیگر مدیران و مردم جامعه نشر دهیم.
حسینی با اعلام اینکه بی‌شمار انجمن‌های مردم‌نهاد در راستای خدمت‌رسانی بهتر در جامعه وجود دارد گفت: به نظر من می‌بایست انجمنی جهت خدمت‌رسانی بهتر به خانواده ایثارگران تشکیل گردد که اکثر مدیران و مسئولین استان جهت حمایت و مشارکت در آن دعوت شوند، ما هرچه داریم از شهدا داریم.
 وی در ادامه گفت: از برکت شهدا به این صندلی‌ها رسیدیم پس ما می‌بایست به‌جز وظیفه اداری به‌صورت خودجوش و دلخواه نیز به این خانواده‌ها نگاه ویژه  داشته باشیم، برای خانواده شهدا و ایثارگران می‌بایست کارهایی فراتر از قانون انجام دهیم کارهایی از جنس وجدان.
 حسینی در پایان افزود ما که مدعی خدمتگزاری به خانواده شهدا هستیم باید بدانیم مشکلات خانواده شهدا مشکلات ما است و این مشکلات باید برای ما مایه تأسف باشد.
کد مطلب: 297798
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...