خانواده‌های شهدا ولی‌نعمتان جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی تاکید کرد: برای دور نشدن از ارزش‌ها باید تلاش کنیم و خود را متوسل به شهدا کنیم. باید دغدغه‌های شهدا به همه جامعه نشر پیدا کند زیرا خانواده شهدا ولی‌نعمتان جامعه هستند.
خانواده‌های شهدا ولی‌نعمتان جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی صبح امروز شنبه 29 تیر98 در نشست با کارکنان اداره کل بنیاد و شهرستان بجنورد در خصوص خدمت به خانواده‌های ایثارگران گفت: برای دور نشدن از ارزش‌ها باید تلاش کنیم و خود را متوسل به شهدا کنیم. باید دغدغه‌های شهدا به همه جامعه نشر پیدا کند زیرا خانواده شهدا ولی‌نعمتان جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی تاکید کرد: باید نهضت خدمت صادقانه به ایثارگران را از خودمان شروع کنیم و به دیگر مدیران و مردم جامعه نشر دهیم.
وی با اعلام اینکه انجمن‌های مردم‌نهاد زیادی در راستای خدمت‌رسانی بهتر در جامعه وجود دارد، گفت: باید انجمنی نیز جهت خدمت‌رسانی بهتر به خانواده ایثارگران تشکیل شود که اکثر مدیران و مسئولان استان جهت حمایت و مشارکت در آن دعوت شوند زیرا ما هرچه داریم از شهدا داریم.
وی گفت: از برکت شهدا به این صندلی‌ها رسیدیم؛ پس باید به‌ جز وظیفه اداری به‌ صورت خودجوش نیز به این خانواده‌ها نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 297843