پایش سلامت والدین شهدا به صورت مداوم انجام می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: پایش سلامت والدین شهدا با حضور پزشکان طرح سلامت بطور مداوم و منظم همراه با ویزیت و معاینات پزشکی در سطح شهرستانها با هماهنگی بنیادها صورت می‌گیرد.
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی شنبه 29 تیرماه در نشست تخصصی با حوزه بهداشت و درمان گفت: برای رفع دغدغه‌های درمانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها و با جدیت ورود کنیم.
وی افزود: با استفاده از شیوه‌های نظارتی در رابطه با هزینه‌های درمانی، شاهد کاهش هزینه‌ها در این بخش بودیم زیرا موضوع درمان والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان از اولویت‌های اصلی بنیاد است. 
وی عنوان کرد: نگاه کلی ما در زمینه ارائه خدمات درمانی به ایثارگران در بنیاد این است که میزان سلامت جسمی جامعه هدف را ارتقا داده و به حد قابل قبولی برسانیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: پایش سلامت والدین شهدا با حضور پزشکان طرح سلامت به‌طور مداوم و منظم همراه با ویزیت و معاینات پزشکی در سطح شهرستانها با هماهنگی بنیادها صورت می‌گیرد.
مظلومی افزود: هر کاری که برای این قشر معزز انجام گیرد در مقابل صبر و متانت و عظمت آنان ناچیز است و همه مراکز و خدمات پزشکی موظف هستند به امور درمانی ایثارگران نگاه ویژه‌ای داشته باشند. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 297860