چهارمحال و بختیاری؛
وداع با شهید مدافع وطن" سروان قربانعلي اميدي ارجنکي"
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱
مردم چهارمحال و بختیاری امشب با شهید مدافع وطن" سروان قربانعلي اميدي ارجنکي" وداع می کنند.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛مرکزچهارمحال وبختیاری؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: مراسم وداع با اين شهيد امشب مورخ 28 تيرماه از ساعت 22 الي 23 در مهديه مصلي شهرکرد برگزار خواهد شد.  
 آقای نجفی افزود:ويژه برنامه تشريفات نظامي با حضور خانواده شهيد هم روز شنبه 29 تيرماه از ساعت 7:30 در فرماندهي نيروي انتظامي استان و مراسم تشييع از ساعت 8:30 صبح روز شنبه پس از قرائت نماز توسط نماينده ولي فقيه از ميدان امام زادگان دوخاتون تا ميدان 12 محرم و مراسم خاکسپاري در گلزار شهداي شهرکرد برگزار خواهد شد.
وی گفت: قربانعلی امیدی متولد 30 شهریورماه 1360 بود که در مهرماه 1380 به استخدام نیروی انتظامی درآمدو از اعضای فعال هیئت یا زهرا (س) شهرکرد بود که پس از 18 سال خدمت در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج، پاسگاه روستای مسکوتان به عنوان حافظ امنیت کشور به شهادت رسید.
نجفی از مردم ولایت مدار، شهید پرور و همیشه در صحنه استان دعوت کرد باحضور هرچه باشکوه تر بار دیگر به دشمنان ثابت کنند که جوانان غیور کشور همچنان حافظ امنیت و آسایش کشور هستند و اجازه نخواهند داد هیچ گونه تهاجمی به کشور انجام شود.
سروان قربانعلی امیدی ارجنکی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی26 تیرماه دردرگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج مسکوتان به شهادت رسید.
کد مطلب: 297938
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور