مردم شهرکرد با شهید امیدی از مدافعان امنیت کشور وداع کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
شهرکرد- ایرنا- آیین وداع با پیکر شهید قربانعلی امیدی ارجنکی شهید مدافع امنیت کشور جمعه شب در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.
 
به گزارش ایرنا، در این آیین که در حاشیه شانزدهمین شب از طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی برگزار شد، خانواده شهید و جمعی از همرزمان و مردم چهارمحال و بختیاری به عزاداری و نوحه خوانی پرداختند.
همچنین پیکر مطهر این شهید مدافع امنیت روز جمعه در شهر فرخشهر چهارمحال و بختیاری که محل سکونت وی بود، نیز پس از اقامه نماز جمعه با حضور مردم برگزار شد.

آیین تشییع شهید قربانعلی امیدی ارجنکی روز شنبه بیست و نهم تیرماه از مقابل امامزادگان دو معصوم شهرکرد برگزار می شود و  ویژه برنامه تشریفات نظامی با حضور همکاران نیروهای انتظامی و خانواده شهید روز شنبه محل مقر فرماندهی نیروی انتظامی برگزار  شد.

و پیکر مطهر این شهید ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه ۲۹ تیرماه پس از قرائت نماز توسط نماینده ولی فقیه در استان از میدان امامزادگان دو معصوم تا میدان دوازدهم محرم بر روی دستان مردم استان تشییع و سپس در گلزار شهدای شهرکرد به خاک سپرده خواهد شد.

سروان قربانعلی امیدی ارجنکی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی روز ۲۶ تیرماه در درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج به شهادت رسید.

به گزارش ایرنا، شهید قربانعلی امیدی متولد ۳۰ شهریورماه ۱۳۶۰ بود که در مهرماه ۱۳۸۰ به استخدام نیروی انتظامی درآمد، که پس از ۱۸ سال خدمت به عنوان حافظ امنیت کشور به شهادت رسید.
 
کد مطلب: 297953
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...