داخلی صفحه اصفهان خبر
 
الگوبرداری از راه و سیره شهدا در مسیر خدمت به اسلام و مردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید با الگوبرداری از راه و روش این عزیزان، در مسیر خدمت به اسلام عزیز و مردم فداکار و همیشه در صحنه کشورمان و پشتیبانی از ولایت فقیه از هیچ گونه کوششی دریغ نکنیم.
الگوبرداری از راه و سیره شهدا در مسیر خدمت به اسلام و مردم
 
به گزارش ایثار اصفهان به نقل از خبرگزاری بسیج، مصطفی خاکسار قهرودی در حاشیه سی و سومین یادواره سردار شهیدحاج عباس کریمی و 52 شهید قهرود در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در کاشان با اشاره به شخصیت این سردار شهید، گفت: توفیق داشتم مدتی در لشگر حضرت رسول(ص) همرزم سردار شهید کریمی قهرودی باشم.
وی با بیان خاطره ای از این شهید کریمی، افزود: وقتی سردار همت به درجه رفیع شهادت نایل شد در مجلسی که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم و شهید کریمی نیز حضور داشت، به ایشان عرض کردم حاج عباس خبر داری  که چه کسی به عنوان جانشین شهید همت فرمانده لشگر می شود، سرش را پایین انداخت، وقتی سکوتش را دیدم گفتم با تکان دادت سر گفت « بله من فرمانده لشگر شدم».
همرزم شهید عباس کریمی قهرودی، با بیان اینکه تواضع و فروتنی بی نظیری در وجود این سردار شهید به چشم می خورد، ابراز داشت: خلوص نیت و پاکی و صداقت شهید کریمی ها  در دوران دفاع مقدس بی نظیر بود.
وی با بیان این‌که به برکت وجود این شهید بزرگوار روستای قهرود زنده و پویا نگه است، ادامه داد: با گذشت 33 سال از شهادت سردار شهید حاج عباس کریمی هنوز یاد این شهید بزرگوار با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، مسئولین و همرزمانش گرامی داشته می شود.
خاکسارقهرودی در پایان تصریح کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید با الگوبرداری از راه و روش این عزیزان، در مسیر خدمت به اسلام عزیز و مردم فداکار و همیشه در صحنه کشورمان و پشتیبانی از ولایت فقیه از هیچ گونه کوششی دریغ نکنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297988